Питання водозабезпечення

Між КП «Вододар» Бориславської міської ради та КП «Оазис Карпат» Східницької селищної ради 30 липня 2021 року був підписаний договір на про подачу води до 31 серпня 2021 року (включно). За подану в серпні воду КП «Оазис Карпат» мало оплатити КП «Вододар» не пізніше 10 вересня 2021 року.

            Після завершення дії вказаного вище договору, КП «Вододар» неодноразово висловлювалося за укладення нового тимчасового договору на подачу води до того часу поки не буде підписано постійний договір, проте Східниця від такого відмовляється. Не дивлячись на це КП «Вододар» здійснює постачання води до цього часу.

            Проте, ситуація, що склалася спричиняє збитки для КП «Вододар» та не може тривати надалі, оскільки:

- не має підписаного договору на подачу води між комунальними підприємствами на вересень і подальші місяці.
- станом на 23.09.2021 року  КП "Оазис Карпат" взагалі не оплатив вартість послуг наданих КП "Вододар" у серпні місяці, відповідно до укладеного раніше договору на постачання води  від 30 липня 2021 року.
          Відтак починаючи з 25 вересня 2021 року для продовження водопостачання, уповноваженому підприємству Східницької територіальної громади, потрібно укласти новий договір з КП «Вододар», після чого КП «Вододар» готове одразу приступити до подачі води.

          Окремо слід наголосити, що відповідно до част.5 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» саме місцева рада та її виконавчі органи уповноважені вирішувати питання водозабезпечення своїх населених пунктів. Який саме спосіб вирішення питання водозабезпечення – це також компетенція Східницької селищної ради.