Інформація щодо проведення повірки лічильника води

Частиною 2 статті 6 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" встановлено, що: "Обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку/приладів - розподілювачів теплової енергії здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено законом або договором".

Відповідно до абзацу 3 частини 2 статті 6 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" періодична повірка засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку здійснюється згідно з міжповірочним інтервалом, зазначеним у технічному паспорті на цей засіб, але не менш як один раз на чотири роки.

Таким чином обов’язок та витрати пов’язані із періодичною повіркою засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку (Лічильників) покладено на Абонента. Періодичність повірки зазначена у технічному паспорті лічильника, але вона не може проводитись рідше як один раз на чотири роки. для засобів механічного типу та не менш як один раз на дев’ять років для засобів інших типів.

Таким чином у разі невчасного проходження періодичної повірки засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку (Лічильників), КП "Вододар" не матиме можливості проводити нарахування за  показниками лічильника, та таке нарахування буде проводитись виходячи з нормативів питного водопостачання та норми питомого водопостачання населення м. Борислава та смт. Східниці з комунального водопроводу КП „Вододар” затверджених рішенням Виконавчого комітету Бориславської міської ради Львівської області № 293 від 09 грудня 2016 року.

Для того, щоб провести повірку приладів обліку води Абоненту необхідно:

  1. Подати заявку до відділу збуту КП "Вододар" на розпломбування приладів обліку води  за телефоном  (03248) 5-25-54, 063 181 7493.
  2. Після проведення розпломбування самостійно провести демонтаж приладу обліку води.
  3. Здати прилад обліку води у лабораторію КП "Вододар" за адресою:

   

 

або до Дрогобицької філії "Держстандартметрології" за адресою:

м. Дрогобич,

вул. Лепкого, 10,

для визначення придатності приладу обліку для подальшої експлуатації.

 

Вартість держповірки одного приладу обліку води у КП "Вододар" становить 164,44 грн.

Після проходження повірки приладу  обліку води та визначення його придатності до подальшої експлуатації, його буде опломбовано та поставлено на облік.