Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради повідомляє про укладення

Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

Шановні  споживачі!   У зв'язку з прийняттям Закону України від 03. 12.2020р № 160 "Про внесення змін до деяких законів  України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", Постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85, з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України  комунальне підприємство  "Вододар" Бориславської міської ради   публікує   Публічний  Договір приєднання, що укладається з метою надання послуг   з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення індивідуальному споживачу (далі Договір).

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

 Індивідуальний договір з власником індивідуального (садибного) житлового будинку вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуг, такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключенням будинку).

 

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.