Усунення порушень водокористування

Безоблікове водокористування (крадіжка води)

У зв’язку із проведенням інвентаризації  комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Борислава та з метою узаконення наявних підключень до них незареєстрованих споживачів, пропонуємо особам, які безобліково користуються послугами з водопостачання та водовідведення (наявні підключення до мереж, однак плата за користування не нараховується), протягом червня та липня 2021 року звернутись до КП «Вододар» із заявою про поставлення на абонентський облік.

Пропозиція усунення порушень водокористування, стосується також осіб які зумисно чи з необережності пошкодили пломби на приладах обліку чи сам прилад обліку води. З метою усунення даних порушень пропонуємо звернутись до КП «Вододар» із заявою про опломбування чи заміну приладу обліку.

Особи, які добровільно звернулись до КП «Вододар» із вищенаведених підстав протягом червня та липня 2021 року будуть звільнені від відповідальності за безоблікове водокористування.

Наголошуємо, що за безоблікове водокористування (крадіжку води) передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 188-1 КК України, а також за безоблікове водокористування споживач сплачує витрату  води за пропускною спроможністю  трубопроводу.